O nás

Vítám Vás na stránkách věnovaných chovu koček v mé chovatelské stanici.

Marcel Botík
Vlčková 64, 763 19 Kašava
tel.: +420/776 144 160
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Chovatelskou stanici jsem založil 1.6.2010. Byla zaregistrována v mezinárodním registru FIFe pod názvem: z Vlčkové, CZ s registračním číslem: 6094. "Z Vlčkové" protože bydlíme v obci se stejným názvem. (původní záměr byl,aby se chovatelská stanice jmenovala stejným jménem,jako chovatelská stanice již dříve založená pro psy: z Vlčkovského údolí, ale název již byl obsazen).

Jsem členem Základní organizace Zlín od roku 2009.

 

Chovám Britské krátkosrsté kočky v barvě modře želvovinová, čokoládově želvovinová, červená mraramorovaná a tečkovaná. Mé kočky se mnou a s ostatními členy domácnosti žijí v části domu a za hezkého počasí mají přístup na zahradu, což se jim líbí asi nejvíc a dovedou si to pořádně užívat.
Absolvují pravidelné veterinární prohlídky, jsou očkované: PUREVAX RCPCH  FELV.
odčervené: DRONTAL, BANMINTH KATZE - pastou. 
 

Kočky  jsou krmeny  výhradně značkovým krmivem:HILLS,SANABELL a čerstvým, kvalitním hovězím  a drůbežím masem z mého vlastního BIOCHOVU. Pro zpestření podávám čerstvé kozí mléko a tvaroh se žloutkem. Od malička jim věnuje celá naše rodina spoustu péče, lásky a kočičky nám to oplácí svou přítulností, oddaností.

 

Koťata od nás odejdou  nejdřív ve věku 13.týdnů. Budou naočkovaná, odčervená, čistotná naučená na kočičí záchod,škrabadlo, vymazlená a zvyklá na ruch domácnosti.
Nový majitel dostane: očkovací průkaz, rodokmen, kupní smlouvu, rady jak se o kotě starat, vzorek oblíbeného krmení.

 

Odchovávám pouze koťata s PP, to ale neznamená, že nový majitel se musí bezpodmínečně zúčastňovat výstav. Koupí  kotěte s rodokmenem máte jistotu, že Vám  vyroste krásná Britská kočka a ne kříženec.

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes23
mod_vvisit_counterTýden178
mod_vvisit_counterMěsíc231
mod_vvisit_counterCelkem88493
We have: 6 guests online
Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels