Péče o srst

Na péči o srst obzvláště v době přelínání je potřeba vlastnit kvalitní a výkonný hřeben. Vyzkoušeli jsme mnoho kartáčů pro kočky a nakonec jsme zvolili FURMINÁTOR. Je vhodný jak pro pejsky, tak pro kočičky. Vyčeše Vašeho miláčka až s 90% účinkem! Je vhodný jak pro dlouhosrsté tak krátkosrsté plemena.
 

Návod k použití je snadný a bezpečný!
 
Před použitím se ujistěte, že srst Vašeho miláčka je čistá a zcela suchá. Jemně táhněte FURMINÁTOR srstí ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé, jemné tahy a vyvarujte se opakovaných tahů na stejném místě. Věnujte zvláštní péči okolí citlivých oblastí (jakou jsou břicho, končetiny, genitálie a konečník). Nepoužívejte přílišnou sílu a tlak, jako při česání hřebenem. Hluboké a hrubé kartáčování může poškodit kůži. Jakmile zpohorujete jakékoliv zarudnutí nebo podráždění kůže, ihned ukončete vyčesávání.
 
Garantujeme mnohem lepší vyčesání než jakýmkoliv jiným kartáčem či hřebenem.
 
Cena furminátoru se běžně na truhu pohybuje od 600-850,-Kč. Pokud toužíte po furminátoru, doporučuji si jej objednat přes kočičí útulek v Hodoníně. Furminátor nabízí za cenu 300,-Kč + poštovné a ještě tímto příspějete na opuštěné kočičky.

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes31
mod_vvisit_counterTýden116
mod_vvisit_counterMěsíc382
mod_vvisit_counterCelkem77889
We have: 5 guests online
Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels